Tel       : +90.212.325 15 61 
E-Mail : atanafs@gmail.com
E-Mail : bilgi@atanafs.com

TORBA FİLTRE SİSTEMİ

FİLTRE HAZNELERİ ve TORBA FİLTRE ÇEŞİTLERİ

 

 

İngiliz Hayward ve Filtertechnik markalı ithal torba filtrelerimiz ve hazneleri mevcuttur.

Filtre haznelerinde hem ithal hem yerli imalat seçenekleri mevcuttur.

Ayrıca kalitesi ithal ürünlerden daha iyi olan yerli imalat torba filtrelerimiz de mevcuttur. İmalathanemiz Kastamonu'dadır. 

Toz tutma sistemlerinde kullanılan filtre torbası kumaşları; müşteri taleplerini mükemmel karşılayacak şekilde, gittikçe katılaşarak daralan çevresel emisyon sınırlarını etkin olarak karşılamak üzere ve en gelişmiş üretim teknolojilerini kullanarak üretim tesislerimizde imal edilmektedir.

İğneli filtre torbası kumaşları ihtiyaca yönelik olarak 300 gr/mile 650 gr/m2arasında değişen gramajlarda imal edilmektedir. Yüzey işlemleri ve kimyasal işlemlerden sonra konfeksiyon bölümümüzde istenilen ölçülerde işlenerek sevk edilmektedir.

Polyester, Akrilik, Polipropilen, PPS, Metaaramid, Poliimid (P84) elyaflardan imal edilen filtre kumaşları müşteriler ve potansiyel taleplerle gelen bilgiler doğrultusunda uzman kadromuz ve müşterilerimizle kullanım yerlerine ve kullanım şartlarına bağlı olarak değişen kriterler değerlendirilerek en uygun ve en verimli seçimin yapılarak filtre torbalarının imalatı yapılmaktadır.