ATAN FİLTRASYON SİSTEMLERİ SAN ve TİC. LTD. ŞTİ.

DDF-MFR SERİSİ - DİZEL YAKIT FİLTRASYON ÜNİTESİ

IPU'NUN MALİYET ETKİLİ YAKIT POLİSÖRÜ, MAKSİMUM JENERATÖR GÜVENİLİRLİĞİNİ GARANTİ EDER.

IPU’nun en ekonomik yakıt parlatma ünitesi olan DDF-MFR, 500 litre kadar küçük günlük depoları korumak için tasarlanmıştır.

Hastaneler, veri merkezleri ve finans kurumları yedek güçleri için dizel jeneratörlere güveniyor. Genset Jeneratör OEM'leri % 99,9 güvenilir jeneratör tedarik etmek zorundadır. Bu sadece temiz yakıtla mümkündür.

DDF-MFR, bu hayati kaynağın temizliğini garanti eder. Küçük ve kompakt, Orta Akış Hızı (MFR) cilalayıcılar, en yakın rakiplerinin hiçbirinin karşılayamayacağı bir performans seviyesi olan dakikada 100 litreye (l/d) ulaşır. Tasarımları, çok çeşitli jeneratör setlerinin muhafazalarına uyacak şekilde neredeyse tamamen esnektir.

IPU’nun olağanüstü filtreleme ortamı, tüm yaygın kirlenme biçimlerinin ortadan kaldırılmasını garanti eder. 1 mikrona (µm) kadar olan partiküller uzaklaştırılır ve % 99.9 su ekstrakte edilir. 

Çok yönlü DDF-MFR, gündüz depolu jeneratör setleri için 7/24 yakıt koruması sunar.

Ekonomik ve Verimli
DDF-MFR, rakipsiz fiyatlandırmayı mükemmel performansla birleştirerek 100 l/dk'ya ulaşır ve her türlü kirliliği ortadan kaldırır.

ISO4006 ve EN590 standartları
Yüksek performanslı filtre elemanları, yakıtınızın uluslararası olarak zorunlu 18/16/13 ve 200 ppm standartlarını karşılamasını veya aşmasını sağlar.

Jeneratör OEM'leri için ideal
DDF-MFR, bir jeneratörün teknik özelliklerini artırır. Değerli bir farklılaştırıcıdır. Miktar olarak sipariş edildiğinde ekonomik bir yükseltmeyi temsil eder.

DAHA İYİ BİR JENERATÖR ÜRETİMİ
Son kullanıcılarınız jeneratör setlerinizin güvenilirliğine bağlıdır. DDF-MFR entegre yakıt parlatıcı seçeneği sunarak bu güvenilirliği artırabilir ve menzilinizi farklılaştırabilirsiniz.

ipu-ddf-mfr.jpg

DDF-MFR YAKIT PARLATMA SİSTEMİ

IPU’nun en ekonomik yakıt parlatma ünitesi olan DDF-MFR, 1000 litre kadar küçük günlük depoları korumak için tasarlanmıştır. Küçük ve kompakt, Orta Akış Hızı (MFR) cilalayıcılar, en yakın rakiplerinin hiçbirinin karşılayamayacağı bir performans seviyesi olan dakikada 50 litreye (l/d) ulaşır.

Tasarımları, çok çeşitli jeneratör setlerinin muhafazalarına uyacak şekilde neredeyse tamamen esnektir. IPU’nun olağanüstü filtreleme ortamı, tüm yaygın kirlenme biçimlerinin giderilmesini garanti eder. 1 mikrona (μm) kadar olan partiküller uzaklaştırılır ve % 99.9 su ekstrakte edilir.

Deneyimli ve uzman bir ortak

IPU, jeneratör OEM'lerinin iş hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olur. Elektrik üretim endüstrisine hizmet veren yaklaşık 60 yıllık deneyimimizle teknolojiyi, pazarı ve karşılaştığı zorlukları anlıyoruz.

DDF-MFR entegre yakıt parlatıcıları, piyasadaki en iyi jeneratör setlerini sakat bırakabilecek kirlilik sorunlarını ortadan kaldırır. Gerçek bir müşteri ihtiyacını karşılarlar, jeneratör setlerinizi rakiplerinizden farklılaştırırlar ve her ikisini de yakıt parlatma için 1 numaralı seçenek olan IPU'nun yedeklemesiyle yaparlar.

Daha iyi bir jeneratör türü inşa etmek

Genset OEM'leri, kalabalık bir pazarda yer arayışında. Spesifikasyondaki anlamlı farklılıklar, müşteri görüşmelerinin indirim için bir güce dönüşmesini önlemeye yardımcı olur. İsteğe bağlı bir ekstra olarak entegre bir yakıt parlatıcı önermek jeneratör setlerinizi farklılaştırmanıza yardımcı olur. Rakiplerinizin ötesine geçen bir güvenilirlik taahhüdü gösterir.

Jeneratör setlerinizi, şantiyeler ve taş ocakları gibi zorlu ve kirli ortamlarda güvenilir şekilde çalışacak kadar sağlam hale getirir. DDF-MFR cilalayıcılar, seçeneğin çekiciliğini korumak için yüksek fiyatlara sahiptir. Düşük fiyatlandırmamız, IPU'nun birimleri toplu olarak üretebilmesine bağlıdır.

DDF-MFR üniteleri miktar olarak sipariş edilmelidir. DDF-MFR üniteleri, 100 l/dk'ya kadar akış hızlarına sahip ultra güvenilir pompalar kullanır. Yetenek, tanka uyacak şekilde seçilir. Birimlerin kapasitesi, birimin boyutu için olağanüstüdür. Çok sayıda avantaj sunar:
  • Olağanüstü temizlik seviyeleri: DDF-MFR, ISO4406’nın 18/16/13 temizlik düzeyini aşıyor.
  • Etkili temizlik: akış hızları, kirliliği filtreye yönlendirmek için yeterli türbülansa neden olur, ancak tanka zarar verecek kadar değildir.

Ismarlama Tasarım

DDF-MFR birimleri, müşterilerin benzersiz gereksinimlerine göre oluşturulmuştur.  Satış ve mühendislik ekiplerimizin teknik uzmanlığı ve profesyonelliği, ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlar. 

Ünitenin boyutlarını, bileşenlerini, bağlantılarını ve düzenini koruyacağı jeneratör setine göre ayarlıyoruz. 

Bunları toplu olarak inşa ederek maliyetleri düşük tutuyoruz. Tüm DDF-MFR birimleri, konfigürasyonları ne olursa olsun temiz yakıt sağlar.

Her bir DDF-MFR projesi, jeneratör seti OEM ile yakın işbirliği içinde geliştirilir. Her model farklıdır. Jeneratörünüze, muhafazalarınıza (haznelerine) ve müşterilerinizin isteklerine uyacak şekilde tasarlanmıştır.

Tasarım, jeneratör setinizin özelliklerini geliştirirken üretim sürecinizdeki değişiklikleri en aza indirir.

IPU ısmarlama bilezikler, borular ve kablolar tasarlar, böylece parlatıcı montaj hattınız için basit bir cıvatalı parça haline gelir.

 

Mükemmel akış hızı

DDF-MFR’nin düğmeli kontrol paneli, herhangi bir servis mühendisinin veya teknisyenin anlayabilmesi için uzmanlık gerektirmez. Kontrol paneli, yazılım entegrasyonuna izin verir ve operatörleri su veya tıkalı filtrelerin varlığı konusunda uyarmak için alarm ve durum göstergeleri içerir. Ünite hızla sıfırlanabilir, kapatılabilir ve açılabilir veya manuel moda geçirilebilir.

DDF-MFR, her temizlik uygulamasına uyacak bir ortam seçkisiyle takılabilen tek bir filtre hücre muhafazası ile donatılmıştır. Gelişmiş filtre hücreleri, ISO4406 tarafından talep edilen 18/16/13 standardını aşarak, partikülleri % 99,9 verimlilikte 1 µm'ye kadar çıkarır.

DDF-MFR, 100 ppm veya daha düşük seviyelere ulaşarak su gidermede eşit derecede etkilidir. Kirliliği bu kadar düşük seviyelere çıkarmadaki etkinliği, jeneratör güvenilirliğini garanti etmeye yardımcı olur.

DDF-MFR birimleri, müşterilerin benzersiz gereksinimlerine göre oluşturulmuştur. Satış ve mühendislik ekiplerimizin teknik uzmanlığı ve profesyonelliği, ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlar. Birimin boyutlarını, bileşenlerini, koruyacağı jeneratör setine uygun bağlantılar ve düzenleme. Bunları toplu olarak inşa ederek maliyetleri düşük tutuyoruz. Tüm DDF-MFR birimleri, konfigürasyonları ne olursa olsun temiz yakıt sağlar.

FiltaSolid

FiltaSolid filtre elemanları, yakıtınızdaki partikülleri temizler. 800, 900 ve 999 serileri % 80,0 sunar, 1 ile 800 µm (mikron) arasındaki partiküllerde % 90.0 ve % 99.9 verimlilik.

FiltaSorb filtre elemanları, su emiliminde rakipsiz performans sağlar. FiltaSorb hücreleri ayrıca katı partikülleri 1 µm'ye (mikron) kadar çıkarır.

FiltaSorb

50 l/dk akış hızıyla Diesel Defence DDF1, 5.000 litreye kadar olan tanklar için gözetimsiz yakıt bakımı  sağlayan sabit, tank üstü bir birimdir.

DDF1

DDM1, yakıt kirliliği için ideal giriş seviyesi çözümdür. Güçlü bir akış oranını taşınabilirlik ve olağanüstü temizlik yetenekleri, yakıtınızı temiz ve kuru tutar.

KUSURSUZ TASARIM ÜSTÜN PERFORMANS ÜRETİYOR.

IPU’nun yüksek performanslı yakıt parlatma üniteleri yıllarca gerçek dünyada kullanım yoluyla gelişmiştir. Kusursuz tasarım ve üretim süreçlerimiz müşterilerimiz için üstün sonuçlar sağlar.

Entegre bileşenler

IPU’nun Dizel Savunma serisi entegre sistemlerdir. Her bileşen ünitenin geri kalanıyla uyumlu bir şekilde çalışacak şekilde tasarlanmış veya seçilmiştir. Örneğin pompalarımız, FiltaSorb ve FiltaSolid filtre elemanlarımızdan optimum performans üreten bir akış hızı sağlayacak şekilde seçilmiştir.

Standartlara bağlı kalmak

Diesel Defense yakıt parlatıcıları, depolanan yakıtınızı uluslararası standartlara uygun teknik özelliklere getirir. Partiküller uzaklaştırılır, böylece yakıt ISO4406 tarafından belirlenen 18/16/13 temizlik standardını aşar. Su, yakıttan EN590 tarafından zorunlu kılınan 200 ppm (milyonda parça) seviyesinin altına çekilir. Yakıt temizlik standartları hakkında daha fazla ayrıntı için web sitemizde (www.ipu.co.uk) "ISO4406" ve "EN590" için arama yapın.

Rekabet avantajı elde edin

Jeneratör OEM'leri, kalabalık bir pazarda yer arayışında. Teknik özellik yardımında anlamlı farklılıklar müşteri görüşmelerinin indirim için bir güce dönüşmesini önlemek. İsteğe bağlı bir ekstra olarak entegre bir yakıt parlatıcı önermek jeneratör setlerinizi farklılaştırmanıza yardımcı olur. Rakiplerinizin ötesine geçen bir güvenilirlik taahhüdü gösterir. Jeneratör setlerinizi, şantiyeler ve taş ocakları gibi zorlu ve kirli ortamlarda güvenilir şekilde çalışacak kadar sağlam hale getirir.

DDF-MFR cilalayıcılar, seçeneğin çekiciliğini korumak için yüksek fiyatlara sahiptir. Düşük fiyatlandırmamız, IPU'nun birimleri toplu olarak üretebilmesine bağlıdır. DDF-MFR üniteleri miktar olarak sipariş edilmelidir. 

Özellikleri : 

* Kompakt duvara monte ünite.
* 7/24 koruma için yakıt depolama tanklarına kalıcı olarak bağlanır.
* 50 l / dk'ya kadar akış hızları sağlayan ultra güvenilir pompa.
* 18/16/13 veya daha iyi ISO temizlik kodlarını sağlamak için yüksek hacimli kir tutma kapasitesi.
* 100 ppm veya daha iyisine ulaşmak için isteğe bağlı yüksek performanslı filtre öğeleri.
* Her temizleme uygulamasına uyacak kapsamlı filtre hücre eki seçimi.
* Basit butonlu kontroller.
* Çoğu dizel, gazyağı ve biyodizel (B100) için uygundur.
* Standartlaştırılmamış. Ünite, müşterinin spesifikasyonlarına uyacak şekilde ayarlanabilir.

Faydaları :

* Temiz, kuru yakıt, gerektiğinde kullanıma hazır.
* 24/7 yakıt koruması.
* Her ay yardımsız çalışabilir.
* Ekonomik.
* Kullanımı kolay.
* Düşük işletme maliyetleri.
* Tek geçişte temizlik.
* Tank temizliği ve yakıt geri kazanımı için idealdir.
* 1000 litre kadar küçük günlük tanklar için idealdir.
Image