ATAN FİLTRASYON SİSTEMLERİ SAN ve TİC. LTD. ŞTİ.

DDM1 - MOBİL YAKIT PARLATMA SİSTEMİ

ipu-ddm1.jpg

DDM1 - MOBİL YAKIT PARLATMA ARACI

Yakıt temizliği yeniliğinin ön saflarında yer alan DDM1 Fuel Polishing Buggy, kompakt bir ayak izi içinde maksimum performans sunmak için tasarlanmış çok yönlü bir yakıt filtreleme sistemidir.

Önde gelen yüksek kapasiteli partikül filtreleme ilkelerini içeren, hem katı hem de bakteriyel kirleticiler yakıtlarınızdan kolaylıkla uzaklaştırılır.

Yüksek performanslı, düşük maliyetli filtre hücreleri, ISO 18/16/13 veya daha iyi temizlik seviyelerini sağlar ve bunu piyasadaki en üst düzey giriş seviyesi yakıt filtreleme sistemi yapar.

Su ile ilgili sorunlar mı var?
Su giderme teknolojisinin son noktasında, Filtasorb2 hücreleri sadece tüm serbest suyun çıkarılmasını kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda eklenen suyun % 99,9'unu inanılmaz bir 100 ppm veya daha azına çıkarır.

Temizlik seviyelerinin yerinde doğrulanması gerektiğinde, pratik hızlı bağlantı parçaları, Particle Pal yakıt temizlik analizörüne anında takılmaya olanak tanır ve ISO / NAS / SAE'de dakikalar içinde gerçek zamanlı sonuçlara izin verir.

KÜÇÜK TANKLAR VEYA KAZANLAR İÇİN TAŞINABİLİR VE KOMPAKT DİZEL TEMİZLEME

Mobil tesis ve makineler özellikle yakıt kirliliğine karşı savunmasızdır. İnşaat, madencilik ve üretim projeleri, teslim tarihlerini karşılamak için pahalı dizel motorlu ekipmanlara bağlıdır. Hayatta kalmak ve çok kirli ortamlarda başarılı olmak için bu ekipmanın yakıt parlatma tesislerine ihtiyacı vardır.

Diesel Defence DDM1, bu tür ortamlarda üstün başarı gösteren bir mobil cilalama ünitesidir. Ekipmanınızı besleyen tanklar arasında tekerlekli veya küçük bir kamyonet içinde taşınabilir.

DDM1, rakipsiz çok yönlülük sunar ve olağanüstü temizlik seviyelerini garanti eder. Ana kirlilik türlerinin üçünü de ele alır:

 • Su.
 • Parçacıklar.
 • Mikrobiyal büyüme (dizel böceği).

DDM1, iş hedeflerinize ulaşmanızı sağlamada hayati bir bileşendir.

Pahalı ekipmanı ve tesisi dizel kirlenmesinden koruyun.

Esnek ve kompakt
Bir dizi filtre öğesi, DDM1'in farklı zorluklara uyum sağlamasına olanak tanır. Bir ünite, ağır kontaminasyon veya son cilalama ile başa çıkabilir.

Taşınabilir ve ekonomik
DDM1'in manuel olarak veya küçük bir araçta taşınması kolaydır. Hafif, mobil bir birim, depolanan yakıtınızı ve beslediği ekipmanı korur.

ISO 4006 ve EN 590 standartları
Yüksek performanslı filtre elemanları, yakıtınızın uluslararası zorunlu 18/16/13 ve 200 ppm standartlarını karşılamasını veya aşmasını sağlar.

IPU Dizel Savunma DDM1
Acil durum gücünün arkasındaki yedek Hastaneler, bankalar, veri merkezleri, telekom siteleri, perakende satış noktaları ve devlet daireleri 7/24 çalışmak zorundadır. Ülke onların mevcudiyetine güveniyor.

Acil durum jeneratörleri, şebeke gücü kesilse bile elektrik enerjisine sahip olmalarını sağlar, ancak acil durum jeneratörleri temiz yakıta ihtiyaç duyar. IPU yakıtı temizleyen koruma sağlar.

KRİTİK GÜÇ İHTİYACI TEMİZ YAKIT

Bir sitenin elektrik üretim altyapısı, kritik bir arıza olasılığını azaltmak için yedek donanım içerir. Çoğu tasarım, paylaşılan yakıt stoklarını tek bir başarısızlık noktası olarak değerlendiremeyerek felaket riski taşır.

IPU'yu düzeltmek için bir sorun daha az, iş hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur. Kirlenmiş yakıt veya güvenilmez güç konusunda endişelenmek istemezsiniz. IPU'nun güç altyapınızdaki bir zayıflığı ortadan kaldırmasına izin verin, böylece işinizi başarılı kılan şeylere konsantre olabilirsiniz.

Profesyonel servis

IPU’nun hizmetleri, ekonomik ve standart bir yakıt parlatma sistemi sağlamaktan tesisinize, personelinize ve çevrenize uyacak ısmarlama bir ünite üretmeye kadar uzanır. Bu hizmetler şunları içerebilir:

 • Site anketi.
 • Site paydaşları ile danışmanlık.
 • Fiziksel, elektriksel ve mekanik değerlendirme.
 • Ayrıntılı genel montaj (GA) çizimleri.

Yakıt yönetimi uzmanları IPU, yakıt yönetimi ve bakımının tüm yönleri için tek kaynaklı bir sağlayıcıdır:

 • Yerinde veya laboratuvarda yakıt testi.
 • Yakıt temizleme veya ikmali.
 • Mobil ve sabit yakıt parlatma üniteleri.
 • Dış kaynaklı yakıt yönetimi hizmeti.

Standartlara bağlı kalmak

Diesel Defense yakıt parlatıcılar, depolanan yakıtınızı uluslararası standartlara uygun teknik özelliklere getirir. Yakıtın ISO4406: 2017 tarafından belirlenen 18/16/13 temizlik standardını aşması için partiküller uzaklaştırılır. Su, yakıttan EN590 tarafından zorunlu kılınan 200 ppm (milyonda parça) seviyesinin altına çekilir. 

Motor ve yakıt tedarikçileri

Motor üreticileri ve yakıt tedarikçileri, yakıt kirlenmesine yönelik yaklaşımlarını sıkılaştırdı. Tüm büyük motor markalarının standart garantileri, kirli yakıttan kaynaklanan hasarı kapsamaz.

Bu hasar, yakıt enjektörleri gibi bileşenlerde motorun derinliklerinde olabilir. Tamir etmek kaçınılmaz olarak pahalıdır ve maliyet operatöre düşer - size. Yakıt tedarikçileri, yakıt depolayan tüm kuruluşlara, yakıtlarının durumunu korumak için uygun önlemleri almalarını tavsiye eder. Bu önlemler, bir yakıt parlatma sistemini içerir.

IPU Dizel Defence DDM1

DDM1 hafif, kompakt ve taşınabilirdir. Aşağıdakiler için idealdir:

 • Mobil ekipman.
 • Bodrum ve çatı tankları.
 • Dağınık dış ortam tankları.
 • Kapalı erişim alanlarındaki tanklar.

Tasarım, bir araba sapına sahip sağlam bir çerçeve, entegre bir damlama tepsisi ve her türlü araziye uygun tekerlek tekerlekleri içerir.

KUSURSUZ TASARIM ÜSTÜN PERFORMANS ÜRETİYOR

IPU’nun yüksek performanslı yakıt parlatma üniteleri yıllarca gerçek dünyada kullanım yoluyla gelişmiştir. Kusursuz tasarım ve üretim süreçlerimiz müşterilerimiz için üstün sonuçlar sağlar.

Entegre bileşenler

IPU’nun Dizel Savunma serisi entegre sistemlerdir. Her bileşen, ünitenin geri kalanıyla uyumlu çalışacak şekilde tasarlanır veya seçilir. Örneğin pompalarımız, FiltaSorb ve FiltaSolid filtre elemanlarımızdan optimum performans üreten bir akış hızı sağlayacak şekilde seçilir.

ÜRÜN SEÇMELERİ

Taşınabilir ve mobil Güçlü pompa

Olağanüstü filtreleme

DDM1, 90 l/dk'ya (dakikada litre) kadar yüksek akış hızlarına ulaşan, ultra güvenilir kendinden emişli bir kanatlı pompa kullanır.  Pompayı boş başlatın "ıslatma" gibi rahatsız edici ve garip süreci ortadan kaldırır. Pompa, 2 metreye kadar emme kaldırma yüksekliğine sahiptir.

DDM1, IPU’nun standart filtreleme ortamını kullanır, böylece bir filtre elemanını diğeriyle değiştirmek kadar kolayca partikülden su çıkarmaya geçebilir. FiltaSolid medyası ile donatıldığında, partikül kontaminasyonunu ISO 4406 tarafından zorunlu kılınan 18/16/13 standardının çok altına kaldırabilir.

FiltaSorb medyası kullanılırsa, DDM1 tüm serbest suyu ve eklenen suyun% 99,9'unu 200 ppm sınırını rahatlıkla karşılayarak giderebilir. EN 590 tarafından belirtilmiştir.

DDM1, iki basit başlat / durdur düğmesiyle kontrol edilir: "açık" için yeşil ve "kapalı" için kırmızı. Herhangi bir mühendis veya teknisyenin anlaması çok açıktır - uzmanlık gerektirmez.

Özellikleri : 

* Hafif ve taşınabilir, mobil kullanım ve bodrum deposu erişimi için mükemmel.
* 100 L / dk'ya kadar yüksek akış hızlarına sahip güçlü pompa.
* 18/16/13 veya daha iyi ISO temizlik kodlarını sağlamak için yüksek hacimli kir tutma kapasitesi.

* EN590’ın su içeriği seviyesini aşmak için 100 ppm veya daha iyisine ulaşmak için yüksek performanslı Filtasorb2 uçlar.

* Her temizleme uygulamasına uyacak kapsamlı filtre hücre eki seçimi.
* Sistem performansının basınç göstergesi göstergesi.
* Filtre muhafazasının karterindeki su tahliye vanası.
* Entegre damlama tepsisine sahip sağlam çerçeve.
* Tüm arazi tekerlekleri.
* Çoğu dizel, gazyağı, biyodizel (B100) ve yağ uygulamaları için uygundur.

Faydaları : 

* Temiz, kuru yakıt, gerektiğinde kullanıma hazır.

* Kirlenmiş yakıtları geri kazanın ve yeniden kullanın.

* Düşük işletme maliyetleri.

* Tanklar arasında hareket ettirilebilir veya tek bir tanka tahsis edilebilir.

* Tek geçişte temizlik.

* Tank temizliği için idealdir.

* Yakıt geri kazanımı için idealdir.
Image