ATAN FİLTRASYON SİSTEMLERİ SAN ve TİC. LTD. ŞTİ.

KULLANILMIŞ FİLTRASYON SİSTEMLERİ ve ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER

Aşağıda listelenen ürünler uygun fiyat yapılarak 2.el veya kullanılmış ürünler olarak satılmaktadır.

Bu ürünler demo uygulamalarında kullandığımız ekipmanlar, hafif kusurlu (boyasında çizik v.s. olan) fakat çalışmasında herhangi bir sorun olmayan filtrasyon sistemleri, endüstriyel ürünler v.s. gibi sıfır ürün olarak satamadığımız ürün veya sistemlerdir.

Bu ürünlerden ilginişzi çeken ürünle ilgili olarak lütfen bizimle iletişime geçiniz. Size uygun fiyat ve kaliteyi sunalım.

Katı Sıvı Santrifüj Cihazı

Katı Sıvı Santrifüj Cihazı

AFS-TN-2F-250-BSC-MS-HS MYFC

AFS-TN-2F-250-BSC-MS-HS MYFC

NOYAS-KK-FGV-75L-2F-Mobil YFÜ

NOYAS-KK-FGV-75L-2F-Mobil YFÜ

Katı Sıvı Santrifüj Cihazı

Katı Sıvı Santrifüj Cihazının birçok uygulama alanı vardır. Bu cihaz özellikle atık hale gelen yağların filtrasyonu için etkili bir seçenektir. Kirli yağın içindeki çamurun ayrılştırılıp temizlenmesine olanak sağlar. Mobil olması avantajdır. Kendisine ait 100 lt'lik yağ tankı mevcuttur. 

Hemen hemen her tür yağ için kullanılabilir. Bu cihaz bir iki kez atık yağ filtrasyonunda kullanılmıştır. Herhangi bir sorunu yoktur ve 2.el olarak satışa hazırdır.

AFS-2F-250-BSC-MS-HS Mobil YFC

250 lt/st debili dişli pompası ve motor sürücülü elektrik sistemi ile Hippo Sistem SDFC Filtreli 3 mikronluk bu etkin filtrasyon sistemi ile hidrolik yağlar, türbin yağları, kompresör yağları, yağlama yağları, dişli ve redüktör yağları v.b. birçok yağ türünün etkili bir şekilde filtrasyonu yapılmaktadır.

Bu cihaz yağ filtrasyon hizmetlerinde ve demo uygulamalarında kullanılmıştır. Herhangi bir sorunu yoktur ve 2.el olarak satışa hazırdır.

NOYAS-KK-FGV-75L-2F-Mobil YFÜ

75 lt/dk vidalı pompalı ve termikli, basınç şalterli elektrik sistemi ile fiberglass filtrelerin kullanıldığı bu etkin filtrasyon sistemi hidrolik yağlar, türbin yağları, kompresör yağları, yağlama yağları, dişli ve redüktör yağları v.b. birçok yağın etkili filtrasyonu için uygundur. Cihaz oldukça performanslı ve hızlı bir şekilde filtreleme yapmaktadır.

Bu cihaz yağ filtrasyon hizmetlerinde kullanılmıştır. Herhangi bir sorunu yoktur ve 2.el olarak satışa hazırdır.