ATAN FİLTRASYON SİSTEMLERİ SAN ve TİC. LTD. ŞTİ.

SU GLİKOL FİLTRASYON SİSTEMİ

Filtertechnik, su bazlı glikol soğutma sistemlerinin filtrasyonunda uzmandır. İster bir acil durum temizleme uygulaması için bir kiralama birimi, ister kalıcı bir önleyici bakım görevinde kullanılan mobil veya kızağa monte bir sistem olsun, ihtiyacınız olan uzmanlığa ve ekipmana sahibiz. 

Sistemlerimiz çevrimdışı kullanılmak üzere tasarlanmıştır, yani kendi pompalarını kullanarak ana sistemden akışkan alıp verirler. Bu, sıvıyı ana tankta dolaştırdıkları veya borulardaki uygun bir erişim noktasından aldıkları anlamına gelebilir.

Hem açık hem de kapalı döngü sistemlerinde çalışabilirler. Bu aynı zamanda yan akım veya böbrek döngüsü filtrasyonu olarak da bilinir. 

İyi basınçlarda güvenilir ve sessiz performans sağlayan kendinden emişli, dikey çok kademeli pompalar kullanıyoruz. Tüm sistemlerimiz aşamalı bir filtreleme yaklaşımı kullanır.

Düşük maliyetli sarf malzemeleriyle yüksek kapasiteli filtreleme sağlamak için ilk aşama (lar) da torba filtre kullanıyoruz.

Bunu takiben, olası 0,3 mikrona kadar mutlak derecelendirilmiş filtreleme sağlamak için kartuş tarzı filtreler kullanıyoruz. Tüm filtre muhafazalarında geniş bir eleman yelpazesi mevcuttur, bu nedenle kademelendirme her uygulamaya uyacak şekilde uyarlanabilir. 

wgfs-0.png
water-glycol-unit.png


Elektriksel açıdan sistemlerimiz, filtrelerdeki diferansiyel basıncı ve ayrıca birkaç önemli güvenlik parametresini sürekli olarak izlemek için bir PLC kullanır.

Herhangi bir arıza koşulu pompayı kapatır ve operatörü hatanın nedeni konusunda uyarır. Buna iletişim için çıktıları da dahil edebiliriz.

Normalde 4-5 hafta teslim süresiyle satın alınabilecek 100 L/dakikalık standart bir tasarıma sahibiz. 100 L/dak kiralama birimi bu tasarımın prototipiydi. 

Standart birimimizin dışındaki her şeyi karşılamak için ısmarlama bir tasarım ve yapım hizmeti sunuyoruz.

Isıtıcılar, manyetikler, ek filtreleme aşamaları, mevcut zemin düzenlerine uyacak özel düzenler gibi seçenekler sunabiliriz.

Başvurunuzu daha ayrıntılı tartışmak için lütfen arayın veya e-posta gönderin.

Hem taşınabilir hem de kalıcı seçenekler, yan akış veya böbrek döngü filtreleri olarak işlev görmenin yanı sıra gerektiğinde sistemleri yeniden doldurmak için bir transfer pompası görevi görecek şekilde tasarlanmıştır.

Tesis 10 bar'a kadar basınçta çalışırken temizlemek için canlı sistemlere bağlanabilir. Yüksek kapasiteli filtre elemanları, bir sistemi hızlı bir şekilde temizlemeye ve ardından gelecekte temizlik seviyelerini korumaya yardımcı olur. Satın Alın veya Kiralayın İhtiyaçlarınıza göre boyutlandırılmış yeni bir birim için teklif verebiliriz, alternatif olarak, bir sistemi temizlemek için hızlı bir uygulamaya ihtiyacınız varsa, birkaç kiralık makinemiz var. 

Özellikleri:

* Hem taşınabilir hem de kalıcı seçenekler mevcuttur.
* Tesis çalışırken kirletici maddeleri temizler.
* Kirletici maddeyi 10 bar basınca kadar çıkarabilir.

Filtertechnik, taşınabilir veya kalıcı olarak monte edilmiş bir dizi su glikol filtreleme sistemi tasarlar ve üretir. Tüm ürün yelpazemiz, sisteminizin yeniden verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak için rakipsiz performans sunar.

12 uçlu yüksek akış seçeneğinde 48 kg'a kadar kir tutma kapasitesine sahiptir. Vaka çalışmaları, temiz su glikolünün termal olarak % 20'ye kadar daha verimli olabileceğini ve pompaların ve contaların daha uzun süre dayanmasına yardımcı olabileceğini göstermiştir.

Faydaları:

* 1 mikrona kadar çok çeşitli soğutucuları temizler.
* Filtre başına 4 kg ve 12 uçlu yüksek akış seçeneğinde 48 kg'a kadar kir tutma kapasitesi.
* Satın alma veya kiralama seçenekleri.