ATAN FİLTRASYON SİSTEMLERİ SAN ve TİC. LTD. ŞTİ.

FS9-OLO -KALAN YAĞ ÖMRÜ TAŞINABİLİR TEST KİTİ

FS9-OLO: Remaining Oil Life Portable Test Kit
FS9-OLO: Kalan Yağ Ömrü Taşınabilir Test Kiti

FS9_-_OLO.jpg
Filtertechnik Ltd, Tan Delta'nın yağ bozunma sensörünü kullanarak sisteminizdeki yağdan kalan yağ ömrünü elde etmenizi sağlamak için kullanımı kolay bir yazılım geliştirmiştir.

Yazılım, kullanıcıların, örnekleri sürekli büyüyen bir yağ veritabanıyla karşılaştırarak kalan Ömrü'nü analiz etmelerini sağlar. Veritabanında bir yağ yoksa, taze yağın sıcaklık çevrimi ile özel profiller oluşturulabilir.

Yağların ömrünün zaman içinde nasıl değiştiğini izlemek için gelişmiş trend özellikleri içeren en son yazılımla testler belirli bir varlığa karşı gerçekleştirilebilir ve kategorize edilebilir, böylece ani dalgalanmalar kolayca tespit edilebilir ve operatörleri bir süre içinde olası erken bileşen arızası belirtilerine karşı uyarır. sistem. Bir yağın profilini çıkarmak için tüm ekipmanlar kite dahildir.
Yağ Ömrü Sensörü

Tan Delta Tam Spektrumlu Bütünsel yağ durumu sensörü, yağın genel durumunu izleyerek size benzersiz bir hassasiyet, doğruluk ve hassasiyet sağlar. Bu, yağın kalan kullanım ömrünün hesaplanmasını sağlar.

Sensör, kendi kendini kalibre etme özelliğine sahip 280'den fazla yaygın endüstriyel yağdan oluşan bir veritabanından yararlanarak hemen hemen her yağla çalışır.


Yeni yazılım

10" dokunmatik ekranlı LCD, kullanıcıların yakınlaştırma, eğilim ve analiz dökümü ile verileri çok ayrıntılı olarak görüntülemesine olanak tanır. Yazılımın içine 280'den fazla yağ için yağ yaşlanma profilleri yerleştirdik.

Ayrıca, bir yağ ömrü profilini kendi kendine kalibre etme yeteneği de dahildir, yağınız veritabanında yoksa.Bu, yeni yağ profilleri oluşturmak için tüm ekipman kullanılarak yağın bir ısı döngüsünden geçirildiği tek seferlik bir rutindir.
ÖZELLİKLER

Akışkan Uyumluluğu

* Mineral yağlar : Evet
* Organik yağlar : Evet
* Sentetik yağlar : Evet


Kit İçeriği

* Yağ ömrü için Tan Delta Sensör : Evet
* 10" Klavyeli Tablet (32GB) : Evet
* Yağ numune şişesi adaptörü : Evet
* Örnekleme için 100 ml cam şişe : Evet
* Örnekleme için gerekli tüm kablolar ve konektörler : Evet
* Yazılım önceden yüklenmiş : Evet
* Taşıma çantası : Evet
* Petrol Profili : Evet
FS9-OLO.jpg