ATAN FİLTRASYON SİSTEMLERİ SAN ve TİC. LTD. ŞTİ.

FS9V2 LAZER PARTİKÜL SAYIM CİHAZI

Yeni Particle Pal FS9V2 ile tanışın.

Piyasadaki en uygun maliyetli yağ ve dizel yakıt temizlik monitörü daha da iyi hale geldi

Particle Pal, Yağlar ve Dizel Yakıtlar için ISO, NAS ve SAE Partikül Temizliği okumaları ve Su İçeriği analizi veren bağımsız bir taşınabilir ölçüm sistemidir. Şarj edilebilir pil, yüksek basınçlı dahili dişli pompa ve kontrollü akış hızı ile tamamlayın. İster sahada ister laboratuvarda, Particle Pal, yağınızın veya yakıtınızın durumunu anlamanıza izin vermek için gerçek zamanlı olarak temizlik okumaları sağlayacaktır.

FS9V2 ünitelerimiz artık tüm bağlı sensörleri gerçek zamanlı olarak gösteren tek bir LCD'ye sahiptir. Tablo veya grafik biçiminde yazdırılabilen sonuçların basit bir USB veri aktarımı ile verileri yakalamak için dahili bir bellek ekledik. Ayrıca, bağlı bir PC'ye USB aktarımı aracılığıyla gerçek zamanlı temizlik verilerini grafik biçiminde gösteren güçlü trend oluşturma yazılımı da dahildir.

Herhangi bir yağın nemini% doygunluk olarak göstermek için su sensörleri dahil edilebilir. Dizel yakıtlar için, gerçek su parçası / milyon (PPM) sensörü dahil edebiliriz. Ayrıca yakıtlar için, dizel yakıtın yoğunluğundaki en ufak değişikliği doğru bir şekilde algılayan ve yakıtın kurcalanmasından şüphelenildiğinde yardımcı olan bir yoğunluk sensörü sürümü geliştirdik.

Tüm Particle Pal'ler, tanklarda depolanan petrolden veya numune şişelerinden çekebilir. Alternatif olarak, üniteler, 350 Bar giriş basıncına sahip bir Yüksek Basınç adaptörü aracılığıyla basınçlı sistemlerden gelen yağları analiz edebilir. 420 cst * 'ye kadar olan viskoziteler, yağ önceden 40-55 ° C'ye ısıtıldığında ölçülebilen daha yüksek viskoziteli yağlarla standart olarak karşılanır. * Oda sıcaklığında 100 cst yağ 350 cSt'dir.

 

FS9V2-RH-DEN.jpg
fs9v2-fs9v3-serisi-cihaz-tablosu2.png
fs9v2-fs9v3-serisi-cihaz-tablosu1.png

YAĞ TESTİ

Hem Hidrolik hem de Yağlama sistemlerinde partikül temizliğini ve su içeriği verilerini bilmek ciddi sistem arızalarını ve bileşen hasarını önleyebilir. Yağ temizliğini gerçek zamanlı olarak test ederek, hassas bileşenleri korumak için gerekli koruma sağlanabilir. Numuneler doğrudan rezervuardan veya 350 Bar'a kadar (bir Yüksek Basınç Adaptörü aracılığıyla) aktif bir akışkan güç sisteminden veya sistemden daha önce alınmış bir yağ numunesinden doğrudan alınabilir. Particle Pal, arazi tesisi, demiryolu, inşaat, hidrolik ve mekanik presler, denizcilik ve çok daha fazlasını içeren bir dizi uygulamada ve endüstride kullanılabilir.

DİZEL YAKIT TESTİ:

Standart Parçacık Pal FS9V2 ayrıca tüm dizel yakıtların katı parçacık içeriğini ölçmek için de uygundur. Sonuçlar ISO kodları olarak görüntülenir. Dizel yakıt pazarı, yakıt temizliğini sağlamak için ISO temizlik kodlarını standart olarak benimsemiştir. İdeal olarak, yakıt minimum olarak en az ISO 18/16/13 olmalıdır.

FS9V2 tank örneklemesi, şişe örneklemesi veya canlı bir sistemden çizim için idealdir, su analizi için doğru, sıcaklık telafili orijinal Milyon Başına Parça (PPM) su sensörü ekledik. Dizel yakıtlarının bütünlüğündeki en ufak bir değişikliği tespit etmek için son derece hassas bir yoğunluk sensörü de mevcuttur, bu, yakıtın su veya gazyağı ile değiştirilip değiştirilmediğini tespit etmek için yararlı olabilir.

Particle Pal'ın size nasıl fayda sağlayacağını öğrenmek için lütfen daha fazla görüşmek üzere uzman ekibimizden biriyle iletişime geçin.

Particle Pal Range: Serideki diğer Particle Pal modellerini görmek için lütfen aşağıdaki bağlantılara tıklayın:


Yağlar:

FS9V2-RH Particle Pal: Canlı Partikül ve % RH Su algılama (yalnızca yağlar)
Yeni: Particle Pal Life: Partikül, Su İçeriği ve Herhangi bir yağın Kalan Faydalı Ömrü.


Dizel:

FS9V2-PPM Particle Pal: Canlı Partikül ve orijinal PPM (Milyon Başına Parça) Su içeriği (yalnızca dizel yakıt)

FS9V2-PPM-DEN: Dizel yakıtlarda gazyağı, su veya diğer yabancı maddelerin varlığını uyarmak için Canlı Partikül, Su PPM ve hassas Yoğunluk sensörü

fs9v2-data-logging-chart-example1.jpg

Özellikleri:

* En son lazer partikül sayma teknolojisini içerir.
* Tek LCD
* Sonuçları depolamak için dahili bellek.
* Yazılım aktarımı yoluyla gerçek zamanlı grafik görüntüleme.
* Veri aktarımı için USB bağlantısı.
* Şarj edilebilir pil 6 saate kadar sürekli kullanım sağlar.

 

Faydaları:

* Canlı ISO, NAS ve SAE sonuçları görüntülenebilir.
* Sağlam kasalı kompakt ünite.
* Entegre pompa ile bağımsız.
* Doğrudan yağ rezervuarından veya canlı sistemden 350 Bar'a kadar numune alın.
* Doğru, tekrarlanabilir ve tutarlı sonuçlar.
* Saha ve laboratuvar kullanımı için ideal anket aracı.

FS9V2-RH-HP LAZER PARTİKÜL SAYIM CİHAZI

YENİ PARTICLE PAL FS9V2-RH VE FS9V2-RH-HP (YÜKSEK BASINÇLI VERSİYON)

FS9V2-RH Gerçek zamanlı ölçüm ve partikül ve suyun % RH (% Doygunluk) olarak görüntülenmesi

Doygunluk yüzdesini veya bağıl nemi (RH) gerçek zamanlı olarak gösteren bir su sensörünü entegre ederek ödüllü Particle Pal'i daha da geliştirdik.

FS9V2 kompakt tasarımına son teknoloji ürünü bir su sensörü ekleyerek, artık doğru, tekrarlanabilir ölçüm için anlık su % doygunluk seviyelerinin yanı sıra yeni FS9V2 Particle Pal'ın sunduğu özelliklerin aynısını elde edebilirsiniz; Partikül temizliği, bellek, hazırlama özellikleri vb. ISO / NAS / SAE okumaları.

Su seviyesi ölçümü neden bu kadar önemlidir?

Çoğu yağın izin verilen maksimum su içeriği seviyesi vardır. Su seviyeleri bu değeri aştığında, ister emülsifiye, ister eklenmiş veya serbest su olsun, nemle ilgili sorunlar kaçınılmazdır. Hızlı oksidasyon, katkı maddesi paketinin tükenmesi ve dahili bileşenlerin paslanması, yağlardaki suyun neden olduğu birçok sorundan sadece birkaçıdır.

 

fs9v2-hp.png
fs9v2-fs9v3-serisi-cihaz-tablosu2.png
fs9v2-fs9v3-serisi-cihaz-tablosu1.png

FS9V2-RH-HP (Yüksek Basınç seçeneği)

Yeni Particle Pal'in HP versiyonu, 350 Bar'a kadar canlı bir hidrolik veya yağlama sistemine bağlanmanıza olanak tanır. Redüktör valfi, yağın 2 Bar'da Particle Pal'e akmasına izin verir.

Particle Pal'ın size nasıl fayda sağlayacağını öğrenmek için lütfen daha fazla görüşmek üzere uzman ekibimizden biriyle iletişime geçin.
 

Parçacık Pal Aralığı:

Serideki diğer Particle Pal modellerini görmek için lütfen aşağıdaki bağlantılara tıklayın:


Yağlar

FS9V2 Particle Pal: Yağlar ve Dizel Yakıtlar için canlı ISO / NAS / SAE partikül okumaları

Yeni Particle Pal Life: Partikül, Su İçeriği ve Yağların Kalan Kullanım Ömrü


Dizel

FS9V2-PPM-DEN Particle Pal: Canlı Partikül, Su PPM ve gazyağı, su veya başka herhangi bir yabancı maddenin varlığını uyarmak için hassas Yoğunluk sensörü

FS9V2-PPM Particle Pal: Canlı Partikül ve orijinal PPM (Milyon Başına Parça) Su içeriği

fs9v2-hp.png

FS9V2-RH-DEN YAKIT LAZER PARTİKÜL SAYIM CİHAZI

Particle Pal Yakıt Kalitesi Monitörü, entegre pompa ve yönetilen akış hızı ile tamamlanan bağımsız bir yakıt kalitesi test sistemidir. Yerinde veya laboratuvarda, Yakıt Kalitesi Monitörü, yakıtınızın spesifikasyon dahilinde olup olmadığını hızlı bir şekilde belirlemenize olanak tanıyan anında temizlik ve yoğunluk okumaları sağlar.

Canlı teslimattan, yakıt deposundan veya numune şişelerinden alınan numuneler hızlı ve doğru bir şekilde analiz edilebilir, böylece laboratuvar analizlerinin sıklığı en aza indirilir. Bu proaktif bakım yaklaşımı, birden fazla yakıt tankı olan sahalar için idealdir, bu nedenle Yakıt Kalitesi Monitörü'nü nihai araştırma ve teşhis ünitesi haline getirir.

Yakıt Kalitesi Monitörü, takılı bir Lazer Partikül Sensörü, Doğru Su% Bağıl Nem sensörünün yanı sıra, gazyağı veya su hacminin yalnızca% 1'i, tipik olarak dizelde yer alan bazı sıvıların varlığını uyarabilen oldukça hassas Yoğunluk Sensörü ile birlikte gelir. maliyetten tasarruf etmek için. Tüm dizel yakıtlar, bunker yakıtı ve gazyağı üzerinde çalışır.

labunit02b.png
filtertechnik-ana-ekran-1.png

Yağlar

FS9V2 Particle Pal: Canlı ISO / NAS / SAE partikül okumaları (yağlar ve yakıtlar için bir sürüm)

FS9V2-RH Particle Pal: Canlı Partikül ve % RH Su algılama.

Yeni: Particle Pal Life: Partikül, Su İçeriği ve Herhangi bir yağın Kalan Faydalı Ömrü.

Yakıtlar

FS9V2-RH Particle Pal: Canlı Partikül, Su % RH ve dizel yakıtta gazyağı, su veya herhangi bir yabancı maddenin varlığını uyaran hassas Yoğunluk sensörü

Özellikleri

* Yerleşik pompa ile bağımsız
* Katı kirlilik ve nemin gerçek zamanlı tespiti
* Yazılım aracılığıyla gerçek zamanlı grafik görüntüleme
* Hızlı yanıt süresi ile gerçek zamanlı yoğunluk kontrolü
* Su, gazyağı veya diğer dizel olmayan ikame maddelerinin varlığına ilişkin uyarılar
* Veri aktarımı için dizüstü bilgisayar bağlantısı
* Excel aracılığıyla arşiv oluşturma
* Şarj edilebilir pil
* En son lazer partikül sayma teknolojisini içerir

Faydaları

* Sağlam kasaya sahip kompakt, hafif ünite
* Viskozite aralığı (1-8 CST)
* Doğru, tekrarlanabilir ve tutarlı sonuçlar
* Gaz yağı ve bunker yakıtı gibi tüm modern dizel ve deniz bazlı yakıtların kalitesini anında ölçün
* Saha ve laboratuvar kullanımı için ideal anket aracı
* Canlı teslimat, yakıt deposu veya yakıt parlatma kabininden örnekler

fs9v2-fs9v3-serisi-cihaz-tablosu2.png
fs9v2-fs9v3-serisi-cihaz-tablosu1.png

FS9V2-OLU YAĞ ÖMÜR TAYİN CİHAZI

Smart şimdi bir çok daha akıllı.

YENİ Particle Pal Life

Filtertechnik, Particle Pal Life ile Dünyada Bir İlk geliştirdi. Ödüllü Particle Pal'in başarısına dayanan bu bağımsız taşınabilir ölçüm sistemi, yaygın olarak kullanılan 500'den fazla yağ için gerçek zamanlı ISO Temizlik Okumaları, Su İçeriği ve Yağ Durumu bilgileri verir.

Particle Pal Life, yağınızın sağlığı hakkında gerçek zamanlı olarak inanılmaz bir fikir verir ve mühendislerin yağ değişimi veya tedavi planlaması konusunda bilinçli seçimler yapmalarına yardımcı olur.

FS9V_Serisi_Particle_Pal.jpg

Yağ ömrü göstergesi.

Kendi kendini kalibre etme özelliğine sahip profilli 500'den fazla yağ. Yağın ömrünün sonuna geldiği konusunda erken uyarı verir ve ayrıca bir yağ değişiminin gerçekten gerekli olup olmadığı konusunda bilgilendirmeye yardımcı olur.

Partikül analizi.

ISO, NAS ve SAE sınıfları olarak görüntülenen 4, 6, 14 ve 21 mikron sayıları.

Yazılım ayrıca ml başına gerçek partikül sayımlarını görüntüler.

Su içeriği.

% Doygunluk (Bağıl Nem) olarak gösterilir.

Particle Pal Life - İhtiyacınız olan tüm ölçümler kullanımı kolay bir yazılımda parmak uçlarınızda.

Yeni yazılım

10" dokunmatik ekranlı LCD, kullanıcıların verileri son derece ayrıntılı olarak görüntülemesine olanak tanır. Yakınlaştırma özelliği, belirli sonuçlara odaklanmanıza olanak tanır. Yazılımda, 500'den fazla yağ için gömülü yağ yaşlandırma profillerine sahibiz.

Ayrıca, bir yağı kendi kendine kalibre etme yeteneği de dahildir. Yağınız veri tabanında yoksa ömür profili Bu, yağın bir kalibrasyon döngüsü boyunca alındığı tek seferlik bir rutindir.

Yağ ömrü sensörü

Tan Delta Tam Spektrumlu Bütünsel Yağ Durumu sensörü, yağın genel durumunu izleyerek size benzersiz hassasiyet, doğruluk ve kesinlik ile veri sağlar. Bu, yağın kalan faydalı ömrünün hesaplanmasını sağlar.

Sensör, kendi kendini kalibre etme özelliğine sahip 500'den fazla yaygın endüstriyel yağdan oluşan bir veri tabanından yararlanarak neredeyse tüm yağlarla çalışır.

Lazer partikül sayacı

Lazer Partikül Sayaçlarımız, ± % 0,1 tekrarlanabilirlikle bir ISO kodunun ± 0,5'i dahilinde doğrudur. ISO, SAE ve NAS sınıflarında raporlama yapmanın yanı sıra 4, 6, 14 ve 21 mikron boyutlarında partikül miktarı sayılarını verme.

Su sensörü

Yağdaki su, katkı maddesinin tükenmesine, mikrobiyal büyümeye neden olan ve katı maddelerden kirlenmeyi teşvik eden bir kirleticidir. Dahili su sensörü, herhangi bir yağın nemini % doygunluk olarak gösterir.

Kasa tasarımı

Hafif ve ağır hizmet tipi dış kasa, sahada çalışmak için idealdir. Veritabanında olmayan testler yapmak ve yağları kendi kendine kalibre etmek için ihtiyacınız olan tüm ekipmanı içeren bir aksesuar çantasıyla birlikte verilir.

Site dışı veri yedekleme

Yerleşik bir SIM kart, verilerin otomatik olarak site dışına aktarılması ve herhangi bir zamanda görüntülenebilecekleri bir yerde yedeklenmesi için bir seçenek sunar. Veriler kaydedildikten sonra, trend geçmişi oluşturmak için herhangi bir zamanda geri çağrılabilir.

İsteğe bağlı yıllık lisans

Tüm yeni Particle Pal Life birimleri, yazılım güncellemelerini ve ilk yıl için saha dışı yedekleme lisansını içerir. Bundan sonra her 12 ayda bir yıllık sensör doğrulama / kalibrasyon, saha dışı yedekleme ve tüm yeni yağlar profili dahil olmak üzere yazılım güncellemeleri için isteğe bağlı bir ücret alınır.

Yüksek basınçlı iç dişli pompa

Tanklarda depolanan yağdan veya numune şişelerinden alın. Alternatif olarak ünite, yüksek basınç adaptörüyle basınçlı sistemlerden gelen yağları analiz ederek 350 Bar'a kadar canlı sistemlere bağlantı sağlar.

Pil ömrü

3-6 saatlik sürekli kullanım sağlayan (yağ viskozitesine bağlı olarak) şarj edilebilir bir pil ile tamamlayın.

Particle Pal Life teknik bilgileri

Akışkan Uyumluluğu - Sentetik Yağlar, Organik Yağlar, Madeni Yağlar, Dizel Yakıt (420 cSt viskozite sınırı)

Ekran Bilgileri Parçacık: ISO 4406, SAE AS4059 ve NAS 1638.

Su: Bağıl Nem (% RH).

Yağ Durumu: Profilli herhangi bir yağın kalan ömrünü belirlemek için Tan Delta'nın yağ ömrü sensörünü kullanır.

n851_screenshot_screenshot.png
n898_screenshot_screenshot.png

Çalışma Modları Yüksek Basınçlı canlı sistem örneklemesi (350 bara kadar)

Şişe örneklemesi ve Tank örneklemesi.

Veriler Tüm veriler yerel olarak depolanır ve saha dışında yedeklenir.

.CSV veya PDF olarak dışa aktarın.

Kalibrasyon 500 yağları, tek seferlik bir rutin aracılığıyla, dahil olan herhangi bir yağı kendi kendine kalibre etme becerisine sahiptir.

Parçacık Dost Yaşamı çok çeşitli uygulamalarda kullanıma uygundur.

Hem Hidrolik hem de Yağlama sistemlerinde, partikül temizliği ve su içeriği verilerinin bilinmesi, ciddi sistem arızalarını ve bileşen hasarını önleyebilir. Geleneksel olarak, numuneler alınır ve analiz için laboratuvarlara gönderilir, bu genellikle pahalı ve zaman alan bir uygulamadır.

Yeni Particle Pal Life, mühendislerin yağlarının kalan ömrünün bir göstergesi de dahil olmak üzere yağlarının durumunu hızlı bir şekilde değerlendirmelerini sağlar.

20.000'den fazla yağ numunesi üzerinde yapılan bir araştırma, yağ analizi yapılmadan yapılan yağ değişikliklerinin büyük çoğunluğunun, yağın çalışmaya devam etme kabiliyetinin analizi yerine ve çoğu durumda yağın ömrü tamamlanmadan önce OEM tavsiyelerini takip ederek yanlış zamanda gerçekleştirileceğini göstermiştir. tükendi.

Particle Pal Life, bir ürün ailesinin parçasıdır. FS9V2 Particle Pal, yağlarınızın ve dizel yakıtlarınızın durumunu tam olarak anlamanıza olanak sağlamak için anında temizlik okumaları sağlar.

Entegre pompa ve kontrollü debi ile tamamlanmış bağımsız bir sistem.