ATAN FİLTRASYON SİSTEMLERİ SAN ve TİC. LTD. ŞTİ.

OTOMATİK SANTRİFÜJ SİSTEMLERİ

Otomatik santrifüjler, çeşitli ince parçacık ayırma, filtreleme ve katı susuzlaştırma uygulamaları için kullanılır. Bu makinelerde yerleşik olarak bulunan kendi kendini temizleme özellikleri, minimum operatör dikkatini gerektiren basit bir işlemi destekler. ABD Santrifüj Sistemleri tarafından üretilen tüm otomatik santrifüjler, sıvı-sıvı ve sıvı-katı santrifüj ayırma, katı susuzlaştırma ve santrifüj sıvı filtrasyonu ve sıvı arıtmaya yöneliktir. Her makine teknik mühendisler tarafından el işçiliği ile üretilmiştir ve çeşitli endüstriyel uygulamalar için sağlam, dayanıklı ve esnek bir makineyi garanti eder.

Tüm makineler ekonomik fiyatlı, tam otomatiktir ve standart karbon çelik veya paslanmaz çelik konstrüksiyon olarak mevcuttur. Santrifüj kuvvetleri, otomatik santrifüj sistemleri ile yerçekiminin 7.500 katına kadar maksimum olabilir. ABD Santrifüj Sistemleri, sıvı-sıvı ve sıvı-katı santrifüj ayırma, katı susuzlaştırma ve santrifüj sıvı filtrasyonu ve sıvı arıtma sistemleri teknolojisinde, diğer üreticilere göre daha fazla performans artırıcı tasarım özelliği ile yenilikler sağlar. Müşterilere endüstriyel uygulamalarına en iyi uyacak makineler sağlanır.

A500 OTOMATİK SANTRİFÜJ CİHAZI

a500-4.png

A500 Otomatik Santrifüj Makinesi Özellikleri

* Maksimum akış hızı : 20 gpm

* Katı madde tutma kapasitesi : 2 galona kadar

* Maksimum çamur boşaltımı : Saatte 8 galona kadar

* Maksimum g kuvveti : 2.000 x yerçekimi

* Sıvı giriş bağlantısı : 1 ″ NPT

* Gerekli giriş basıncı : 10-psi @ 40 gpm

* Maksimum sıcaklık : 160 ° F

* Standart pH aralığı : 6 ila 9 pH

* Sıvı boşaltma rakoru : 3 ″ NPT

* Sıvı tahliye basıncı : Yerçekimi dönüşü

* Gürültü seviyesi : 72 dB (A)

A500 Otomatik Santrifüjler, rakip ünitelerde bulunmayan yenilikçi, uygun maliyetli özellikler ve entegre işleme avantajları ile tasarlanmıştır.

Santrifüj çanağından geçen maksimum sıvı akış yolu, sıvı tutma süresini artırır ve patentli Centri-Lock ™ saban kavraması ve bir verimlilik halkalı üç kanatlı bir küreme tertibatı, sıvı türbülansını en aza indirir. En aza indirilmiş sıvı türbülansıyla birlikte artırılmış tutma süresi, üstün ayırma verimliliği yaratır. Katı maddeler ayrıldıktan sonra, dişli tahrikli güçlü bir küreme mekanizması en sert keki bile çıkaracaktır.

Mekanik olarak, A500 Otomatik Santrifüjler asılı bir tasarımdır - pürüzsüz ve çok kararlıdır. Çalışma koşullarına bağlı olarak tahmini 3 ila 5 yıllık yatak ömrü ve 10 yıllık tahmini çalışma ömrü ile makinenin bakımı basit ve ucuzdur. Döner tertibatın çıkarılması birkaç dakika içinde tamamlanabilir. Kase muhafazası kolayca sökülebilir ve çıkarılabilir.

A500 Otomatik Santrifüjler, sıvı-sıvı ve sıvı-katı santrifüj ayırma, katı susuzlaştırma ve santrifüj sıvı filtrasyonu ve sıvı arıtma için ekonomik fiyatlı, tam otomatik kendi kendini temizleyen santrifüj sistemleridir. Makine, standart karbon çeliği veya isteğe bağlı paslanmaz çelik konstrüksiyon olarak mevcuttur.

A540 OTOMATİK SANTRİFÜJ CİHAZI

a540-otomatik-santrifuj.jpg
A540 Otomatik Santrifüj Makinesi Özellikleri

* Hazne hacmi : 40.0 litre
* Maksimum g kuvveti : 2.500 x yerçekimi
* Proses kapasitesi : 5 ila 40 gpm
* Maksimum katı tutma kapasitesi : 3 galon
* Maksimum temizleme döngüsü : saatte 6 döngü
* Motor HP : 10 HP
* Gerekli giriş basıncı : 10 psi @ 40 gpm
* Sıvı giriş bağlantısı : 1 ″ NPT (sol / sağ taraf)
* Sıvı boşaltma bağlantısı : 3 ″ NPT (sol / sağ taraf)
* Sıvı tahliye basıncı : Yerçekimi dönüşü
* Maksimum sıcaklık : 160 ° F
* Standart konfigürasyon : 6 ila 9 pH

A540 Otomatik Santrifüjler, çeşitli zorlu prosesler ve zorlu sıvı-sıvı ve sıvı-katı uygulamaları, katı susuzlaştırma ve santrifüj sıvı filtrasyonu ve askıda katıların özgül ağırlığının bulunduğu sıvı arıtma uygulamaları için tasarlanmış yeni bir otomatik kendi kendini temizleyen santrifüjdür. sıvınınkinden daha büyüktür.

A540 Otomatik Santrifüjler, en zorlu uygulamalarda yıllarca güvenilir kullanım ile güvenli ve sessiz çalışma için tasarlanmış ve üretilmiştir. A540 Otomatik Santrifüjler nispeten günlük bakım gerektirmez. Makineler Amerikan yapımı olup, tüm mühendislik, imalat, servis ve satış faaliyetleri Syracuse, NY'de tek çatı altında yer almaktadır.

A540 otomatik santrifüjler, rakip birimlerde bulunmayan yenilikçi, uygun maliyetli özellikler ve entegre işleme avantajları ile tasarlanmıştır.

* Patentli Yüke Duyarlı Boşaltma otomasyonu
* Patentli Centri-Lock ™ pulluk kavraması
* Döner yem dağıtım çarkı tasarımı
* Sağlam, yüksek torklu dişli tahrikli pulluk sistemleri
* Çoklu bıçaklı küreyici bıçak düzeneği
* Verimlilik halkalı pulluk bıçak tertibatı
* Nu-tride® yüzey işlemli pulluk bıçak tertibatı
* Sağlam monokok çerçeve yapısı

A560 OTOMATİK SANTRİFÜJ CİHAZI

a560-5.png
A560 Otomatik Santrifüj Makinesi Özellikleri

* Hazne hacmi : 60 litre
* Maksimum g kuvveti : 1.750 x yerçekimi

* Proses kapasitesi : 5 ila 75 gpm
* Maksimum katı tutma kapasitesi : 6 galon

* Maksimum temizleme döngüsü : saatte 6 döngü
* Motor HP : 15 HP

* Gerekli giriş basıncı : 10 psi @ 40 gpm
* Sıvı giriş bağlantısı : 1 ″ NPT (sol / sağ taraf)

* Sıvı boşaltma bağlantısı : 4 ″ 150 # flanş bağlantıları
* Sıvı tahliye basıncı : Yerçekimi dönüşü

* Maksimum sıcaklık : 160 ° F
* 316L Paslanmaz konfigürasyon : 2 ila 14 pH

A560 Otomatik Santrifüjler, rakip birimlerde bulunmayan yenilikçi, uygun maliyetli özellikler ve entegre işleme avantajları ile tasarlanmıştır.

* Patentli Yüke Duyarlı Boşaltma otomasyonu
* Patentli Centri-Lock pulluk kavraması
* Döner yem dağıtım çarkı tasarımı
* Sağlam, yüksek torklu dişli tahrikli pulluk sistemleri
* Çoklu bıçaklı küreyici bıçak düzeneği
* Verimlilik halkalı pulluk bıçak tertibatı
* Nu-tride® yüzey işlemli pulluk bıçak tertibatı
* Sağlam monokok çerçeve yapısı

A560 Otomatik Santrifüjler, ABD Santrifüj Sistemlerinin en yeni sürümleridir. A560, çeşitli zorlu süreçler ve zorlu sıvı-sıvı ve sıvı-katı santrifüj uygulamaları, katı susuzlaştırma ve asılı katıların özgül ağırlığının daha fazla olduğu santrifüj sıvı filtrasyonu ve sıvı arıtma uygulamaları için tasarlanmış otomatik ve sıvınınkinden daha fazla kendi kendini temizleyen bir santrifüjdür.

A560 Otomatik Santrifüjler, en zorlu uygulamalarda yıllarca güvenilir kullanım ile güvenli ve sessiz çalışma için tasarlanmış ve üretilmiştir. Bu makineler nispeten günlük bakım gerektirmez. A560 Otomatik Santrifüjler Amerikan yapımı olup, tüm mühendislik, imalat, servis ve satış faaliyetleri Syracuse, NY'de tek çatı altında yer almaktadır.

a500-3.png
a500-41.png
a540-4.png
a560-1.png
a540-2.png
a560-3.png