ATAN FİLTRASYON SİSTEMLERİ SAN ve TİC. LTD. ŞTİ.

FTECH CARB CP - YÜKSEK PERFORMANSLI KARBON BLOK FİLTRELER

Supacarb.png

Özellikler:

* Hem granül hem de toz karbon kullanan benzersiz sinterlenmiş blok

* Bükülmüş bağlı polipropilen ön filtreleme katmanı

* Laboratuvar, pilot tesis ve üretim ölçekli operasyonlar için uygun 5 mm segmentlerden 1018 mm (40”) uzun kartuşlara kadar modüler yapı.

FTECH-CARB CP, aktif karbon teknolojisinde en iyisini sunar. Maksimum renk giderme ve organik kontaminasyonun azaltılması için özel olarak tasarlanmış benzersiz bir sinterlenmiş karbon kullanılarak üretilmiştir.

Diğer karbon blok kartuşlara kıyasla çok daha üstün adsorpsiyon seviyeleri sunar ve özellikle farmasötik uygulamalar için uygundur. Ayrıca ömrü en üst düzeye çıkarmak için bir polipropilen ön filtreleme katmanı ile korunur.

Ftech-Carb CP, rengin, organiklerin ve diğer safsızlıkların azaltılmasının gerekli olduğu birçok yaygın sıvı arıtma uygulaması için son derece ekonomik ve etkili bir çözümdür.

En son termal kaynak teknolojisi kullanılarak üretilirler ve genellikle yapışkanla bağlanmış karbon modüllerle ilişkilendirilen bypass'ı ortadan kaldırırlar.

Bu, farmasötik API tesislerinde karşılaşılan zorlu çalışma koşullarında kullanım dahil olmak üzere, özellikle çok çeşitli proses koşullarına uygun, sağlam ve dayanıklı bir filtre tertibatı ile sonuçlanır.

Faydalar:

* Hem granül hem de toz aktif karbon kombinasyonu, üstün kirletici adsorpsiyon seviyeleri sunar
* Modül başına yüksek aktif karbon içeriği, daha küçük kurulumların kullanılması, daha az alan gereksinimi ve daha düşük maliyetlerle sonuçlanır
* Kullanışlı düşük ağırlıklı kartuş formatının kullanımı kolaydır ve modüller kaldırma tertibatı, özel aletler veya başka aparatlar kullanılmadan değiştirilebilir
* Yüksek saflıkta mikro gözenekli buharla aktifleştirilmiş toz karbon, farmasötik ürün ve solvent akışlarından renkli safsızlıkların giderilmesi için özellikle uygundur.
* Kademeli yoğunluklu ön filtreleme katmanı, uzun ömür sunan karbon bloğu korur
* Termal olarak bağlı yapı, akışkanlaştırmayı, kanal oluşturmayı ve baypas etmeyi ortadan kaldırır
* Tüm polimerik destek yapısı mükemmel kimyasal uyumluluk sunar
* Her kartuşta bir kimlik numarası bulunur ve tamamen izlenebilir