ATAN FİLTRASYON SİSTEMLERİ SAN ve TİC. LTD. ŞTİ.

DFU SERİSİ - DİZEL YAKIT FİLTRASYON ÜNİTELERİ

DFU-1 DİZEL YAKIT FİLTRASYON SİSTEMİ :

Yağ ve yakıt sistemi arızalarının % 80'inden fazlasının sıvıdaki kirleticilerden kaynaklandığı göz önüne alındığında, yakıtlarınızın sağlığının bizim için neden bu kadar önemli olduğunu anlayabilirsiniz. Arıza meydana gelmese bile, bu kirleticiler makinenizin verimliliğini önemli ölçüde azaltabilir.

DFU1, aralıklı veya sürekli kullanım için ideal bir yağ yakıt parlatma sistemidir. Az yer kaplayan sağlam bir tasarım, DFU1'in tesisten diğerine taşınması kolaydır. Büyük kapasiteli bir partikül giderme filtresi ve ayrı bir su giderme filtresi, yağın 1 mikrona kadar temizlenmesini ve suyun 50 ppm'nin altına kadar çıkarılmasını sağlar.

DFU1, sürekli olarak nominal 80 L/dak pompa ile donatılmıştır. Standart 110 VAC veya 220 VAC şebeke elektriği kullanır.

Su ile ilgili sorunlar mı var?

Su giderme teknolojisinin son noktasında, Filtasorb2 hücreleri sadece tüm serbest suyun değil, aynı zamanda eklenen suyun% 99,99'unun inanılmaz bir 100 ppm veya daha azına çıkarılmasını kolaylaştırır.

DFU-1, kapsamlı bir şekilde taşınabilir jeneratör seti, tesis kiralama, demiryolu ve sağlık hizmetleri sektörlerinde belirtilmiştir, ancak aşağıdakiler dahil bir dizi endüstri için idealdir; İnşaat ekipmanları, enerji üretimi ve jeneratörler, bankacılık ve veri merkezleri, enjeksiyon kalıplama, imalat, madencilik, askeri, atık yönetimi, nakliye, havacılık… ve daha fazlası.

DFU1, gerçek zamanlı olarak canlı yağ veya yakıt temizliği okumaları vermek için takılan çevrimiçi bir partikül sayacı ile tedarik edilebilir. Bu, Servis Mühendisinin temizlenen yağın berraklığa veya önceden ayarlanmış bir ISO kodu seviyesine ulaştığını anlamasına yardımcı olur.
dfu-2-1.png

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Yakıt temizliği yeniliğinin ön saflarında yer alan DFU-1, kompakt bir ayak izi içinde maksimum performans sunmak için tasarlanmış çok yönlü bir yakıt filtreleme sistemidir. Kompakt tasarımı sayesinde, DFU-1 hemen hemen her ortamda çalışır ve ihtiyaçlarınıza uygun bir dizi seçenekle birlikte gelir.

Önde gelen yüksek kapasiteli partikül elementleri kullanılarak hem katı hem de bakteriyel kirleticiler yakıtlarınızdan kolaylıkla uzaklaştırılır. Yüksek performanslı, düşük maliyetli filtre hücreleri, ISO 18/16/13 veya daha iyi temizlik seviyelerini sağlar ve bunu en üst düzey taşınabilir yakıt filtreleme sistemi yapar.

Özellikleri : 

* 80L / dk'ya kadar akış hızı vardır.
* Standart 110 VAC veya 220 VAC şebeke elektriğini kullanır.
* Hafif ve taşınabilir, mobil kullanım ve depo erişimi için mükemmeldir.
* Her temizleme uygulamasına uyacak kapsamlı filtre eki seçimi vardır.
* Sistem performansının basınç göstergesi mevcuttur.
* Entegre damlama tepsisine sahip sağlam çerçevelidir.
* Çoğu dizel ve biyodizel (B100) yakıtları için uygundur.
* 18/16/13 veya daha iyisine ulaşmak için ve 100 ppm'nin altında filtre hücreleri mevcuttur.
dfu-1.png

Faydaları : 

* Gerektiğinde kullanıma hazır temiz, kuru yakıt sağlar.
* Kirlenmiş yakıtları geri kazanın ve yeniden kullanın.
* Düşük işletme maliyetleri sağlar.
* Tanklar arasında hareket ettirilebilir veya tek bir tanka tahsis edilebilir.
* Tek geçişte temizlik sağlar.
* Tank temizliği ve yakıt geri kazanımı için idealdir.

Standart ekipman

* Frekans - 50 Hz
* Gerilim - 230 V
* Güç - 0.5 kW
* Akım - 3.5 Amp
* Basınç - 2.2 Maks bar
* Genişlik - 560 mm
* Derinlik - 560 mm
* Yükseklik - 980 mm
* Ağırlık - 50 kg

DFU-2 DİZEL YAKIT FİLTRASYON SİSTEMİ :
DFU-2, nihai taşınabilir yakıt ve yağ parlatma ünitesidir. Kirlenmiş yakıtlar, birçok sektörde arızalara ve makine verimliliğinin düşmesine neden olan bir sorundur. Amacımız, kirli dizel yakıtınızı temizlemenize, su, katı partikül, dizel böcek ve çamuru ortadan kaldırmanıza yardımcı olacak çözümler sunmaktır.

DFU-2, kapsamlı bir şekilde yedek güç üretimi, demiryolu, bankacılık ve veri merkezi sektörlerinde belirtilmiştir ancak aşağıdakiler dahil bir dizi endüstri için idealdir; İnşaat ve tesis ekipmanları, madencilik / taş ocakçılığı, sağlık hizmetleri, telekomünikasyon, atık yönetimi, nakliye, havacılık… ve daha fazlası.

DFU2, pazar lideri DFU1'in daha büyük bir versiyonudur. Gelişmiş su temizleme özelliklerine ve DFU1 için daha büyük bir partikül filtresine sahiptir. DFU2, bir seferde 10.000 Litreye kadar depolanmış yakıtı temizlemek için ideal bir yakıt parlatma ünitesidir, özellikle de büyük bir su girişi sorunu olduğunda.

20 kg kapasiteli partikül ve yosun (dizel böcek) temizleme filtresinin yanı sıra, yakıtın 1 mikrona kadar temizlenmesini ve suyun 50 ppm'nin altına düşürülmesini sağlayan ayrı bir su giderme filtresine sahiptir. DFU1, sürekli nominal 50 L/dak pompa ile donatılmıştır. Standart 110 veya 220VAC şebeke elektriği kullanır. 

dfu-2.png
DFU2, pazar lideri DFU-1'in daha büyük bir versiyonudur ve gelişmiş su temizleme yetenekleri, artırılmış akış hızı ve daha büyük bir partikül filtresi içerirken, yine de tam taşınabilirlik ve manevra kolaylığı sağlayan kompakt bir ayak izi içinde kalır.

DFU-1'de olduğu gibi, tüm filtreleme ihtiyaçlarınızı karşılayan geniş bir uç yelpazesi sunuyoruz, ancak ek kapasite avantajına sahiptir, özellikle Filtasorb2 kurulduğunda su tutma kabiliyetidir.

Analiz için partikül sayaçlarının yanı sıra bakteriyel yakıt düzenleyiciler, akış ölçerler ve daha fazlası dahil edilebilir.

Uygulamanız ne olursa olsun, sisteminizin endüstri spesifikasyonlarına tamamen uyumlu olmasını sağlamak için bir seçeneğimiz var.

DFU2, su giderimi için 2 aşamalı bir yaklaşıma, VF609 su adsorpsiyon elemanından önce birleştirici bir su filtresine sahiptir.

Coalescer elemanı, yakıttaki serbest suyu çıkarır ve bu daha sonra boşaltılabilir. 

DFU2, gerçek zamanlı olarak yakıt veya yağ temizliğinin canlı okumalarını sağlamak için takılan çevrimiçi bir partikül sayacı ile de tedarik edilebilir.

Özellikleri :

* 90 L/dak akış hızına sahip güçlü pompa
* Taşınabilir, sağlam tasarım, depo erişimi veya mobil uygulamalar için idealdir
* Yüksek hacimli kir tutma kapasitesi
* ISO 18/16/13 veya daha yüksek seviyelerde sağlanan temizlik
* Suyu 100 ppm'nin altına çıkarın
* Aşağıdakiler dahil isteğe bağlı ekstralar mevcuttur; bakteriyel yakıt düzenleyiciler,
* FuelMag ©, akış ölçerler ve partikül sayaçları
* Particle Pal temizlik analizörüne anında takmak için hızlı bağlantı parçaları

Faydaları :

* Tek geçişte temizlik sağlar.
* Erişimi zor alanlar için idealdir.
* Taşıması kolaydır.
* Düşük maliyetli tüketim ile düşük işletme maliyetleri sağlar.
* Yüksek verimli ve tekrar temizlenebilen geniş yedek torba yelpazesi mevcuttur.
* Kirlenmiş yakıtları geri kazanın ve yeniden kullanın.
* Sistemin endüstri standardıyla uyumlu olmasını sağlamak için çeşitli isteğe bağlı eklentiler mevcuttur.