ATAN FİLTRASYON SİSTEMLERİ SAN ve TİC. LTD. ŞTİ.

VERNİKLEŞME GİDERİCİ ve ÖNLEYİCİ FİLTRASYON SİSTEMİ

vernikleme-giderici-sistem.png
verniklesen-tank.png
Özellikler ve Faydalar

■ Katı ve jel benzeri yağ ile yaşlanan ürünlerin uzaklaştırılması
■ Sistemin artan işletim güvenilirliği, hidrolik valflerde daha az birikintinin bir sonucu
■ Daha uzun yağ servis ömrü
■ Mevcut / yeni sistemler için mevcuttur

Uygulamalar

Servis dostu Vernik Eleme Ünitesi (VEU-F) mineral yağlarla kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve özellikle yağla eskiyen ürünlerin (vernik) çıkarılmasında etkilidir. Vernik, yağda çözünmeyen eskime ürünleri şeklini alır. Tanka, vanalara veya yataklara yerleşir. Bunlar filtrelenebilir jeller veya katı boya tipi tortular olabilir.

VEU-F serisi ürün baypas akışında kullanılır. Verniğin kaldırılması, yağ çözünürlüğünü azaltmaya dayanır. Seri olarak hava soğutmalı bir ısı eşanjörünün bir kombinasyonunu kullanarak müteakip filtreleme ile vernik için DiMicron serisi filtre elemanları.

■ Türbin Yağlama Sistemleri
■ Plastik Enjeksiyon Makinaları
■ Endüstriyel Ocaklar ve Presler
Akışkan Viskozite: 75 ila 2.000 SUS
Pompa Çalışma Basıncı: 6,9 bar (max)
Elemanlar Arasında Diferansiyel Basınç: 5 bar (max)
Akışkan Sıcaklığı: -9,4 °C ila 60 °C
Ortam Sıcaklığı: 0 °C - 68 °C
Mühürler: FKM
Maksimum Akış Hızı: VEU-F-38 L/dak - VEU-F-15 : 57 L/dak
Sıvılar: Standart mineral yağlar
Diğer sıvılar için fabrikaya danışın
Bağlantı Noktası Bağlantıları: INLET / OUTLET 1 5/8 "x 12UNF - Erkek
Ağırlık (boş): VEU-F : 408 kg / VEU-F-15 : 442 kg
Güç Kaynağı: 460V AC / 60Hz / 3 Ph. - 575V AC / 60Hz / 3 Faz
Koruma Sınıfı: NEMA 2

Schroeder'de biz filtrasyon uzmanıyız. Bir şeyi yapıyoruz ve doğru yapıyoruz… uzmanlıkla, tutkuyla ve 60 yıllık deneyimimizle.

Filtrasyon ortamındaki kanıtlanmış üstünlüğümüz, eşsiz üretim yeteneklerimiz, müşteri hizmetleri ve ürün desteğine olan bağlılığımız, "Filtre Şirketi" olmamızın nedenleridir.
İster hidrolik yağı, suyu veya biyodizeli filtrelemeniz gerekse de çabalarınızı izlemek için ekipmana ihtiyacınız varsa, Schroeder'a dönün - bizim tarafımızda uzun ömürlülük ve deneyime sahibiz.

Hidrolik Filtrasyon Ürünü

Tüm filtrelerimiz, tüm endüstrilerde en uygun temizlik çözümlerini sağlamak için tasarlanmıştır. Her Schroeder filtresinin performansı, kirlilik giderme verimliliği ile ölçülür. Mikron derecelendirmelerimiz 1µ ila 260µ arasındadır ve elemanlarımız en düşük basınç düşüşlerini ve en yüksek kir tutma kapasitelerini sağlayacak şekilde üretilmiştir.

Yağ Servis Ürünleri

Schroeder ayrıca, herhangi bir akışkan sisteminin temizlik veya performans taleplerini gidermek ve bunları ele almak için gerekli araçları da sunar. Taşınabilir ve kalıcı montajlı basınç, akış ve sıcaklık değerlendirme cihazları, yağ temizliği analiz cihazları, partikül monitörleri ve yağda su tanımlama araçları üretiyoruz.

Ayrıca, standart hat içi hidrolik filtrelerden SMART ™ teknolojisini içeren karmaşık mikroişlemci tabanlı cihazlara kadar çok çeşitli sıvı düzenleme araçları da üretiyoruz.

Proses Filtrasyonu

Schroeder proses filtreleri, proses sıvılarından kontaminasyonu gidermek ve düşük viskoziteli, su veya su bazlı yağlayıcılara bağlı yüksek dereceli bileşenlerin bütünlüğünü korumak için kullanılır.

Filtreler ve Elementler

Schroeder’in eksiksiz kaliteli filtreleme unsurları şunları içerir: Schroeder’in orijinal öğe tasarımları, BestFit ™ yedekleri, Esafe® bağımsız tek kullanımlık öğeler ve CoreCentric® çekirdeksiz onarım öğeleri.

Biyoyakıt Filtrasyonu

Schroeder Industries, bugün mevcut olan en etkili ve verimli biyodizel arıtma modelinin özel ABD distribütörü olarak atandı. Biyo-dizel pazarında kapsamlı arıtma ve filtreleme deneyimine sahip bir İngiliz şirketi olan Filtertechnik, Schroeder’in biyo-yakıt pazarına yönelik filtreleme uzmanlığı ve ileri görüşlü yaklaşımı nedeniyle Schroeder Industries'i seçti. Sunulan ürünler arasında atık bitkisel yağ (WVO) transfer / filtrasyon sistemleri, magnesol yıkama üniteleri, sıvı cilalama üniteleri ve çeşitli biyodizel arıtma sistemleri yer almaktadır.