ATAN FİLTRASYON SİSTEMLERİ SAN ve TİC. LTD. ŞTİ.

FİLTRASYON SEKTÖRLERİ

Image
Image
HAVACILIK ENDÜSTRİSİ

Havacılık endüstrisinin soğutucuların ve proses suyunun kullanıldığı ve temiz tutulması gereken pek çok yönü vardır. Çelik, paslanmaz çelik, alüminyum, pirinç ve bakır gibi pek çok metal ürün çeşitli şekillerde kullanılmaktadır. Metallerin üretimi, soğutucu veya endüstriyel su filtrasyonu gerektirir. Bu endüstri için, son ürün demir içermeyen ince tel, rulo alüminyum folyo veya kompozit malzeme olsun, Filtertech yerçekimi filtreleri, vakum filtreleri, vakumlu damıtma üniteleri, absorpsiyon filtreleri, tanklar, pompalar dahil olmak üzere doğru sistemi sağlama kapasitesine sahiptir. kontroller. İyi filtreleme uygulamaları, bu endüstri için gerekli olan daha yüksek üretim oranları, daha uzun takım ömrü ve daha kaliteli ürün ile doğrudan ilgilidir.

Image
TARIM MAKİNELERİ SEKTÖRÜ

Tarım makineleri imalatında gerekli metal bileşenleri üretmek için soğutucu ve proses suyu kullanılmaktadır. Kaliteli parçalar üretmek ve takım ömrünü uzatmak için soğutucular ve su temiz tutulmalıdır. Filtertech, yerçekimi filtreleri, vakum filtreleri, manyetik ayırıcılar ve diğer cihazları içeren filtreleri, tanklar, pompalar, ısı eşanjörleri ve kontroller dahil olmak üzere eksiksiz sistemlerle birlikte üretir.

Image
ALÜMİNYUM ÜRETİMİ

Filtertech, alüminyum imalat sanayinde kullanılan yerçekimi filtreleri, vakumlu filtreler, vakumlu damıtma üniteleri ve santrifüjler gibi çok çeşitli filtrasyon ekipmanlarına sahiptir. Bu filtreleme cihazları, sürekli döküm alüminyum çubuk ve alüminyum tel, sıcak haddelenmiş alüminyum, soğuk haddelenmiş alüminyum, alüminyum folyo imalatı ve alüminyum kutu imalatına hizmet etmek için tanklar, pompalar ve kontroller dahil olmak üzere komple sistemlere entegre edilmiştir. İyi filtreleme uygulamaları, daha yüksek üretim oranları, daha uzun takım ömrü ve daha kaliteli ürün ile doğrudan ilgilidir.

Image
OTOMOTİV SEKTÖRÜ

Otomotiv endüstrisinde, gerekli metal bileşenleri üretmek için soğutucular ve proses suyu kullanılır. Kaliteli parçalar üretmek ve takım ömrünü uzatmak için soğutucular ve su temiz tutulmalıdır. Filtertech, yerçekimi filtreleri, vakum filtreleri, manyetik ayırıcılar ve diğer cihazlar dahil olmak üzere filtreleri eksiksiz sistemlerle birlikte üretir. Bu özel tasarlanmış sistemler, tankları, pompaları, ısı eşanjörlerini ve kontrolleri içerir.

Image
PİRİNÇ ÜRETİMİ
Pirinç haddeleme, soğutucular ve proses suyu gibi pirinç üretimiyle ilgili süreçlerde, ısıyı yağlamak, uzaklaştırmak ve partikül ve kirleticileri bir filtre sistemine aktarmak için kullanılır. Filtertech, kirletici maddeleri gidermek ve soğutma sıvısını ve endüstriyel suyu temiz tutmak için yerçekimi filtreleri ve vakum filtreleri üretir. Bu, doğrudan daha yüksek üretim oranları, daha uzun takım ömrü ve daha kaliteli ürün ile ilgilidir. Komple sistemler, tanklar, pompalar, ısı eşanjörleri ve kontrollerle sağlanır.
Image
BRONZ ÜRETİMİ
Bronz haddeleme, soğutucular ve proses suyu gibi bronz üretimi ile ilgili süreçlerde, ısıyı yağlamak, uzaklaştırmak ve partikül ve kirleticileri bir filtre sistemine aktarmak için kullanılır. Filtertech, bu kirletici maddeleri gidermek ve soğutma sıvısını ve endüstriyel suyu temiz tutmak için yerçekimi filtreleri ve vakum filtreleri üretir. Bu, doğrudan daha yüksek üretim oranları, daha uzun takım ömrü ve daha kaliteli ürün ile ilgilidir. Komple sistemler, tanklar, pompalar, ısı eşanjörleri ve kontrollerle sağlanır.
Image
BAKIR ÜRETİMİ
Bakır imalat endüstrisinde, soğutucular ve proses suyu yağlamak, ısıyı gidermek ve partikülleri ve kirleticileri bir filtre sistemine aktarmak için kullanılır. Proses katılarının ve kirletici maddelerin giderilmesi, doğrudan daha yüksek üretim oranları, daha uzun takım ömrü ve daha kaliteli ürün ile ilgilidir. Filtertech, bakır imalat endüstrisinde kullanılan yerçekimi filtreleri, vakum filtreleri ve santrifüjler gibi çok çeşitli filtrasyon ekipmanlarına sahiptir. Bu filtreleme cihazları, sürekli döküm bakır çubuk, bakır tel ve haddelenmiş bakır ürünlerin üretimine hizmet etmek için tanklar, pompalar, ısı eşanjörleri ve kontroller dahil olmak üzere eksiksiz sistemlere entegre edilmiştir.
Image
İNŞAAT İŞ MAKİNELERİ
İnşaat için ağır ekipman imalatında gerekli metal bileşenleri üretmek için soğutucu ve proses suyu kullanılmaktadır. Kaliteli parçalar üretmek ve takım ömrünü uzatmak için soğutucular ve su temiz tutulmalıdır. Filtertech, yerçekimi filtreleri, vakum filtreleri, manyetik ayırıcılar ve tanklar, pompalar, ısı eşanjörleri ve kontroller dahil olmak üzere eksiksiz sistemlerle birlikte çalışan diğer cihazları içeren filtreleri üretir.
Image
METAL İŞLEME SEKTÖRÜ

Metal işleme birçok farklı endüstriyi içerir ve çoğu yağlamak, ısıyı gidermek ve partikül ve kirletici maddeleri bir filtre sistemine aktarmak için soğutucu ve proses suyu kullanır. Proses katılarının ve kirletici maddelerin giderilmesi, doğrudan daha yüksek üretim oranları, daha uzun takım ömrü ve daha kaliteli ürün ile ilgilidir. Filtertech, metal işlemede kullanılan yerçekimi filtreleri, vakum filtreleri, santrifüjler ve manyetik ayırıcılar gibi geniş bir filtrasyon ekipmanı yelpazesine sahiptir. Bu filtreleme cihazları, metal işleme endüstrisine hizmet etmek için tanklar, pompalar, ısı eşanjörleri ve kontroller dahil olmak üzere eksiksiz sistemlere entegre edilmiştir.

Image
ÇELİK ÜRETİMİ

Filtertech, çelik imalat sanayinde kullanılan yerçekimi filtreleri, vakum filtreleri, ABS absorpsiyon filtreleri, manyetik ayırıcılar ve santrifüjler gibi geniş bir filtrasyon ekipmanına sahiptir. Bu filtreleme cihazları, sıcak haddelenmiş çelik, soğuk haddelenmiş çelik, paslanmaz çelik, çelik çubuk ve tel üretimine hizmet etmek için tanklar, pompalar ve kontroller dahil olmak üzere eksiksiz sistemlere entegre edilmiştir. İyi filtreleme uygulamaları, doğrudan daha yüksek üretim hızları, daha uzun takım ömrü ve daha kaliteli ürünle ilgilidir.

Image
TEL ÜRETİMİ

Tel üretim endüstrisi hem demirli hem de demirsiz üretimi içerir. Tel üretim makineleri hem soğutucular, yağlar hem de proses suyunu yağlamak, ısıyı gidermek ve partikül ve kirleticileri bir filtre sistemine aktarmak için kullanır. Proses katılarının ve kirletici maddelerin giderilmesi, doğrudan daha yüksek üretim oranları, daha uzun takım ömrü ve daha kaliteli ürün ile ilgilidir. Filtertech, tel imalat endüstrisinde kullanılan yerçekimi filtreleri, vakum filtreleri ve santrifüjler gibi geniş bir filtrasyon ekipmanı yelpazesine sahiptir. Bu filtreleme cihazları, sürekli döküm bakır çubuk, bakır tel ve haddelenmiş bakır ürünlerin üretimine hizmet etmek için tanklar, pompalar, ısı eşanjörleri ve kontroller dahil olmak üzere eksiksiz sistemlere entegre edilmiştir.

Image